مجموعه تولیدی حدید برش در زمینه تولید ابزارهای برقی صنعتی توسط آقایان رامین و رضا حداد تاسیس گردید.
مجموعه تولیدی حدید برش با مدیریت آقای رامین حداد و بهره‌گیری از تخصص ایشان و توان و تخصص داخلی و جذب و آموزش نیروی انسانی مجرب و متخصص در زمینه‌های طراحی، نقشه‌کشی، قالب‌سازی، ماشین‌سازی، دستگاه‌های تزریق، تراشکاری پیشرفته، دستگاه‌های تولید روتور و استاتور و سیم‌پیچی درون مجموعه موفق شد محصولی صددرصد ایرانی و با کیفیت عالی تولید نموده و بتواند تنها تولیدکننده ابزار برقی صنعتی در ایران شود.
این مجموعه هر ساله محصول جدیدی به سبد محصولات خود اضافه کرده و در تلاش است همچنان نسبت به تولید محصولات جدید اقدام نماید تا سبد کالای تولیدی خود را تکمیل نموده و محصول با کیفیت و به‌روز مطابق با استانداردهای روز دنیا را به هموطنان ارائه نماید. شایان ذکر است محصولات برند حدید برش دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش 10 ساله می‌باشند. همچنین جهت رفاه حال مشتریان عزیز و رضایت‌مندی آنان، مجموعه تولیدی حدید برش در هر شهر دارای نماینده فعال فروش و خدمات بوده که در اسرع وقت به متقاضیان سرویس‌دهی خواهند کرد.
به امید روزی که کشورمان را در زمینه تولید ابزار برقی خودکفا نموده و از خروج سرمایه اقتصادی و صنعتی کشورمان جلوگیری کنیم.

مجموعه تولیدی حدید برش در زمینه تولید ابزارهای برقی صنعتی توسط آقایان رامین و رضا حداد تاسیس گردید.
مجموعه تولیدی حدید برش با مدیریت آقای رامین حداد و بهره گیری از تخصص ایشان و توان و تخصص داخلی و جذب و آموزش نیروی انسانی مجرب و متخصص در زمینه های طراحی، نقشه کشی، قالب سازی، ماشین سازی، دستگاه های تزریق، تراشکاری پیشرفته، دستگاه های تولید روتور و استاتور و سیم پیچی درون مجموعه موفق شد محصولی صد در صد ایرانی و با کیفیت عالی تولید کند و بتواند تنها تولید کننده ابزار برقی صنعتی در ایران شود.
این مجموعه هرساله محصول جدیدی به محصولات خود اضافه کرده و در تلاش است همچنان نسبت به تولید محصولات جدید اقدام نماید تا سبد کالای تولیدی خود را تکمیل کند و محصول با کیفیت و به روز مطابق با استاندارد های روز دنیا را به هموطنان ارائه نماید و از این رو محصولات دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش 10 ساله می‌باشند. و جهت رفاه حال مشتریان عزیز و رضایت مندی آنان، مجموعه تولیدی حدید برش در هر شهر دارای نماینده فعال فروش و خدمات بوده که در اسرع وقت به متقاضیان سرویس دهی خواهند کرد.
به امید روزی که کشورمان را در زمینه تولید ابزار برقی خودکفا کنیم و از خروج سرمایه اقتصادی و صنعتی کشورمان جلوگیری کنیم.

0
نماینده ی فروش
0
محصول و قطعه ی تولیدی
0 +
خریدار راضی
0
کارمند